Ta strona używa plików COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę Cookies [close]

Wydruki wielkoformatowe

Wydruk wielkoformatowy to przede wszystkim barwne i cieszące oko odbiorcy billboardy reklamowe. Dzięki wydrukowi wielkoformatowemu Twoje reklama dotrze do odbiorców na szerszą skalę.
Wydrukowany w wielkim formacie, na doskonałej jakości materiale – billboard jest widoczny z kilkuset metrów! Twoje produkty nie pozostaną niezauważone.

Wydruki solwentowe, czyli wydruki wielkoformatowe i szeroko rozumiana reklama outdoorowa wymagają zastosowania właściwych materiałów. W naszej agencji stosujemy tylko najwyższej jakości materiały od sprawdzonych producentów.

Wydruki wielkoformatowe wykonane przez Eslabon

Nadruki wielkoformatowe wykonujemy techniką solwentową na różnego typu materiałach, m.in.: foliach, papierze, banerach, siatce, tkaninach plandekowych i innych.

Podejmujemy się nawet największych zadruków – do szerokości 320 cm!

Jesteśmy w stanie wykonać również nietypowe zlecenia wydruków wielkoformatowych, prosimy o kontakt w celu ustalenia nietypowego zlecenia.
Wykonujemy również billboardy 3D, z elementami „wychodzącymi z wydruku wielkoformatowego”, umieszczonymi bezpośrednio na wydruku (w formie przyklejenia) lub przymocowanymi za pomocą specjalnych konstrukcji. Ta najnowsza forma reklamy wielkoformatowej dostępna jest również w naszej ofercie.

Jesteś z Łodzi i okolic? Zapraszamy do naszej siedziby, doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniej formy reklamy wielkoformatowej!