Ta strona używa plików COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę Cookies [close]

Reklama na tramwajach

Ciekawa graficznie reklama na tramwajach to mobilna reklama Twojej firmy. Każdy pasażer wsiadający do tramwaju jest w stanie ją dokładnie obejrzeć.

Mobilność reklamy zapewnia dotarcie do Klientów w różnych rejonach miasta i zaistnienie marki produktu/usługi w świadomosci Klietów.

Doskonałej jakości materiały używane przez nas do przygotowania reklamy na tramwaje sprawiają, że tak przygotowany materiał reklamowy utrzymuje się długo w niezmienionej formie.

Reklamy na tramwajach wykonane przez Eslabon

Przygotowujemy projekty reklam do umieszczenia na tramwajach. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować i wykonać kilka różnych formatów reklamy na tramwaje.

Projekt jest zawsze prezentowany do akceptacji przez naszego Klienta i w każdym szczególe wykonany dokładnie i z należytą starannością.

Proces przygotowania i wykonania reklamy na tramwaj:
1. Ustalamy z Klientem koncepcję reklamy. Klient określa miejsce umieszczenia reklamy na tramwaju. Zbieramy potrzebne nam materiały. Otrzymujemy lub projektujemy logo firmy/produktu.
2. Opracowujemy wstępny projekt graficzny reklamy i przesyłamy do ew. poprawek i/lub akceptacji Klientowi.
3. Po zaakceptowaniu projektu ustalamy termin wykonania reklamy na tramwaj.
4. Po nałożeniu reklamy na tramwaj następuje jej odbiór przez Klienta.

Do wykonanego reklamy na tramwaje, możemy zaprojektować również pozostałe materiały promocyjne, takie jak banner wielkoformatowy, papier firmowy, czy wizytówki.

Zapewniamy również ekspozycję reklamy na autobusach.