Ta strona używa plików COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę Cookies [close]

Reklama na autobusach

Ciekawa graficznie reklama na autobusach to mobilna reklama Twojej firmy. Każdy pasażer wsiadający do autobusu jest w stanie ją dokładnie obejrzeć.

Ciekawa graficznie reklama na autobusach to mobilna reklama Twojej firmy. Każdy pasażer wsiadający do autobusu jest w stanie ją dokładnie obejrzeć.

Dzięki przemieszczaniu się reklama na autobusie może być obecna wszędzie tam, gdzie sprzedaż produktu jest dla Ciebie istotna.

Doskonałej jakości materiały używane przez nas do przygotowania reklamy na autobusy sprawiają, że tak przygotowany materiał reklamowy utrzymuje się długo w niezmienionej formie.

Reklamy na autobusach wykonane przez Eslabon

Przygotowujemy projekty reklam do umieszczenia na autobusach. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować i wykonać kilka różnych formatów reklamy na autobusy.
Projekt jest zawsze prezentowany do akceptacji przez naszego Klienta i w każdym szczególe wykonany perfekcyjnie.

Proces przygotowania i wykonania reklamy na autobus:
1. Ustalamy z Klientem koncepcję reklamy. Klient określa miejsce umieszczenia reklamy na autobusie. Zbieramy potrzebne nam materiały. Otrzymujemy lub projektujemy logo firmy/produktu.
2. Opracowujemy wstępny projekt graficzny reklamy i przesyłamy do ew. poprawek i/lub akceptacji Klientowi.
3. Po zaakceptowaniu projektu ustalamy termin wykonania reklamy na autobus.
4. Po nałożeniu reklamy na autobus następuje jej odbiór przez Klienta.

Do wykonanego reklamy na autobusy, możemy zaprojektować również pozostałe materiały promocyjne, takie jak banner wielkoformatowy, papier firmowy, czy wizytówki.

Zapewniamy również ekspozycję reklamy na tramwajach.