Ta strona używa plików COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę Cookies [close]

Materiały reklamowe

Pod pojęciem materiałów reklamowych kryje się cały zestaw produktów marketingowych służących promocji firmy, marki lub konkretnego produktu. Materiałem reklamowym będzie zarówno najmniejsza forma wizytówka, jak i duży format A4 folderu reklamowego, a także totem, pylon, upominki lub gadżety.

Przygotowany wedle istniejących standardów i profesjonalnie wykonany materiał reklamowy na długo zapada w pamięci odbiorcy i bezpośrednio przekłada się na sprzedaż produktu. Przykładamy szczególną wagę do zaciekawienia odbiorcy starając się przykuć jego uwagę czymś nietypowym niespotykanym.

Materiały reklamowe stworzone przez Eslabon

Mamy masę pomysłów, a przygotowywane przez nas materiały reklamowe są innowacyjne i ponadczasowe. W naszej agencji przykładamy również szczególną staranność do jakości wydruku materiałów reklamowych. Wiemy, że nawet najlepiej zaprojektowany materiał reklamowy wydrukowany na kiepskiej jakości surowcu nie odniesie zamierzonego skutku.

Podejmujemy się zaprojektowania i wydrukowania wszelkich form współczesnych materiałów reklamowych. Wielokrotnie udowodniliśmy nasz profesjonalizm projektując opakowania produktów, opracowując koncepcję folderów i bookletów reklamowych, tworzyliśmy zaproszenia na targi i wystawy, jak również stoiska targowe.
Wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego jeśli masz nietypowe zlecenie na materiał reklamowy śmiało skontaktuj się z nami, znajdziemy rozwiązanie!

Jesteś z Łodzi i okolic? Zapraszamy do naszej siedziby, pomożemy Ci w realizacji nawet najbardziej nietypowego zlecenia!