Ta strona używa plików COOKIES. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na naszą Politykę Cookies [close]

Logotypy

Logotyp to nie tylko forma graficzna reprezentująca firmę, produkt czy usługę, pozwalająca jednoznacznie skojarzyć odbiorcy logo i firmę.
Dla świadomości marki bardzo ważne jest odpowiednie opracowanie logo, które jednoznacznie kojarzyć się będzie z produktami lub organizacją dla której logotyp jest projektowany.

Profesjonalnie przemyślane i starannie przygotowane logo będzie przyjemne dla oka i sprawi, że firma, marka lub produkt będą na długo zapamiętane w świadomości potencjalnego Klienta.

Logotyp stworzony przez Eslabon

Odpowiedni dobór kolorów, kształtu i wielkości logo pozwala wzbudzić w odbiorcy pożądane odczucia na temat danego produktu bądź firmy. Sugeruje, że dana organizacja jest godna zaufania i będzie świetnym partnerem do wykonania określonego zdania.

Mamy doświadczenie w tworzeniu logo dla różnych branż. Opracowujemy logotypy ponadczasowe, zgodnie z obowiązującymi trendami, ale zawsze staramy się być o krok naprzód.
Do każdego opracowanego logotypu Klient może, na życzenie, otrzymać księgę znaku opisującą zasady prezentacji logo w różnych pismach i materiałach promocyjnych. Księga znaku pozwala na zachowanie założonych przez wykonawcę logotypu proporcji i doboru kolorów.

Do wykonanego logo możemy zaprojektować również pozostałe materiały promocyjne, takie jak wizytówki, papier firmowy, koperty czy folder reklamowy.

Jesteś z Łodzi i okolic? Zapraszamy do naszej siedziby, razem opracujemy koncepcję nowego logotypu Twojej firmy!